Petr Halas -

Výborná forma Kociánové

Ve výborné formě se v poslední době představuje běžkyně AHA Vyškov, Jiřina Kociánová z Křenovic

Ve výborné formě se v poslední době představuje běžkyně AHA Vyškov, Jiřina Kociánová z Křenovic. Po velikonočním maratonu v Holandsku, kde zaběhla výborný čas 2:57:33, září i na poloviční trati. V Olomouci při Hanáckém půlmaratonu získala časem 1:25:02 zlatou medaili na Mistrovství Moravy a Slezska, o týden později se postavila na start stejné trati v Brně. V těžkém závodě obsadila v kategorii žen vynikající třetí místo v čase 1:25:37 za dvojicí závodnic z Keni. A na státní svátek 8.5. zvítězila v tradičním Běhu Černou Horou v závodě na 9,2 km.
V rámci Brněnských běhů se představila z AHA Vyškov i Anička Halasová, která v závodě předškolních dětí na 300m obsadila 2. místo. Stejně krásného umístění dosáhla i v Černé Hoře v závodě na 100m.