AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Aháčci se činí na závodech i v tréninku.


Trenéři Aháčků pro rodiče a děti.
     Vážení rodiče a příznivci atletiky. S novým školním rokem se s některými z Vás a Vašimi dětmi opět :-),  s některými nově,  setkáváme při trénincích AK AHA Vyškov. Protože někteří z Vás nejsou tréninkům přítomní, rád bych se s Vámi a se všemi případnými dalšími zájemci podělil alespoň v krátkosti o to, jakým způsobem tréninky AHA Vyškov probíhají a jak vyplňujeme jako trenéři přípravek a atletické školky nám vyměřený tréninkový čas.
     Na jednom takovém tréninku byla přítomna moje manželka a vytvořila pro Vás všechny fotoalbum, které je vystaveno na "rajčeti." Toto fotoalbum může být zároveň motivací pro rodiče, kteří se ještě nerozhodli, do jakého kroužku své dítě letos budou posílat, protože u nás jsou ještě pořád nějaká volná místa :-).... Všichni si můžete fotografie prohlédnout nebo stáhnout na tomto odkazu:

http://ahavyskov.rajce.idnes.cz/Treninky_AK_AHA_Vyskov/

  Poděkování patří rovněž všem dětem a rodičům, kteří jste se zůčastnili závodů 28.9.2016 v Blažovicích a 1.10.2016 v Pístovicích. Myslím si, že jsme společně strávili velice příjemné,  sluncem a sportem vyplněné dva dny, završené trochou toho adrenalinu... :-). Všechny děti nás reprezentovaly skvěle, a to jak ti "tradiční závodníci," tak i děti, pro které to byla premiéra. Všem jménem AK AHA Vyškov děkuji, byli jsme opět vidět, a to i na stupních vítězů... :-). 

Pěkný den

Petr Vintera

Trenér přípravek AK AHA Vyškov