AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Družstvo Rysáčků - GO, GO, hurá do Znojma ...


k boji o jihomoravské vavříny.
Foto: Družstvo Rysáčků 2017 - vítěze KP JMK družstev mladších žáků, skupina C a postupujícího družstva na Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků hostí aktivní znojemští pořadatelé. Ve čtvrtek 21. září 2017 se rozhodne jednak o medailistech, ale také o postupujících družstev na Mistrovství Moravy a Slezska, nejvyšší soutěže družstev této věkové kategorie.

Družstvo mladších žáků AHA Vyškov (kapitán Mario Hajzler, zástupce Jindřich Osolsobě) postoupilo ze skupiny C Přeboru Jihomoravského kraje a pokusí se tedy ve Znojmě o výkon hodný vítěze základní skupiny. Soupeře budou mít více jak těžké, ale jelikož se již jedná o zkušeném atletické harcovníky, lze si přát, že tento fakt nebude pro naše mladé atlety žádným nepříjemným překvapením.

Držíme palce při znojemské prezentaci mladým reprezentantům AHA Vyškov  a srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a příznivce atletiky na společnou cestu do Znojma - sraz na atletickém stadionu za parkem je ve čtvrtek 21. září 2017 v 10:45 hod., odjezd v 11:00 hod.

Program atletického mítinku družstev najdete v příloze.Soubor ke stažení zde