Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Triumf Jana Jakuba Čápa v Hranicích


Celkem šest mistrovských medailí...




... přivezli atleti AHA Vyškov z Hranic, z Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců.


Jan Jakub Čáp trojnásobným Mistrem Moravy a Slezska, Jan Koutný Mistrem Moravy a Slezska, Jindřich Osolsobě Vicemistrem stejně tak štafeta 4 x 60 m mladších žáků AHA Vyškov v sestavě Adam Kuchtíček, Mario Hajzler, Tomáš Pleva a Kryštof Vintera.

Výprava mladých atletů AHA Vyškov směřovala do Hranic v naději, že v měření sil s atletickými velkokluby Moravy a Slezska budou hrát důstojnou roli, nakonec tohle přání naplnili, což vždycky potěší. Osobní rekordy v nádherném počasí přišly vhod, každý výkon na hraně osobního maxima v mistrovském měření sil je předpokladem i dobrého postavení v pořadí jednotlivců. 

Jan Jakub Čáp předvedl galapředstavení ve vrzích a hodech, mílařské duo Jan Koutný a Jindřich Osolsobě mistrovské double a štafeta hochů sehranost hodnou moravskoslezských Vicemistrů. I další výsledky atletů AHA Vyškov potěšily je samotné a jejich trenéry.

Hod kriketovým míčkem ml. žáci:
1. místo - Jan Jakub ČÁP, 72,21 m
18. místo - Kryštof VINTERA, 47,52 m
31. místo - Alex FIOOLE, 32,41 m

Hod oštěpem 500 g ml. žáci:
1. místo - Jan Jakub ČÁP, 46,79 m
20. místo - Alex FIOOLE, 21,87 m

Vrh koulí 3 kg ml. žáci:
1. místo - Jan Jakub ČÁP, 14,38 m
12. místo - Adam KUCHTÍČEK, 9,21 m
18. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 8,35 m

Běh na 1500 m ml. žáci:
1. místo - Jan KOUTNÝ, 4:47,20 min.
2. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 5:01,12 min.
17. místo - Ondřej MAZEL, 6:21,08 min.

Štafety 4 x 60 m ml. žáci:
2. místo - AHA Vyškov (Adam KUCHTÍČEK, Mario HAJZLER, Tomáš PLEVA, Kryštof VINTERA), 33,66 s.

Běh na 800 m ml. žáci:
6. místo - Mario HAJZLER, 2:31,03 min.

Skok vysoký ml. žákyně:
9. místo - Pavlína ČAMLÍKOVÁ, 1,35 m

Běh na 60 m př.:
10. místo - Adam KUCHTÍČEK, 10,38 s.
13. místo - Mario HAJZLER, 11,36 s.

Další atleti AHA Vyškov statečně bojovali v tvrdé konkurenci o cenné sekundy i metry, které však znamenaly umístění mimo první desítku mistrovského pořadí:

Běh na 60 m ml. žáci:
Tomáš PLEVA, 9,47 s.
Adam ŽEMLIČKA, 9,81 s.
Alex FIOOLE, 11,13 s.

Běh na 150 m ml. žáci:
Adam ŽEMLIČKA, 23,94 s.

Běh na 300 m ml. žáci:
Tomáš PLEVA, 48,35 s.

Běh na 300 m ml. žákyně:
Natálie NOVÁKOVÁ, 52,95 s.

Běh na 60 m př. ml. žákyně:
Pavlína ČAMLÍKOVÁ, 12,25 s.

Skok daleký ml. žáci:
Kryštof VINTERA, 4,20 m

Skok daleký ml. žákyně:
Natálie NOVÁKOVÁ, 3,46 m

Blahopřejeme k předvedeným výkonům, umístění a novým osobním rekordům. 
Fotodokumentaci najdete na Fotogalerii na Rajčeti.
Kompletní výsledky najdete na:
http://online.atletika.cz/vysledky/31731