AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Mistrovství ČR v krosu je za dveřmi.

Neznáte Dlouhoňovice? Ti, kteří si věří a opravdu se nebojí jít s kůží na trh, jistě zavítají do obce vhodné pro sport a rekreaci, do obce ležící v bezprostřední blízkosti Žamberka. Je to i obec atletická, vždyť její atletičtí obyvatelé již české atletice nabídli kus svého života a svého srdce. Tomu odpovídá i výsledek výběrového řízení ČAS, když republikový šampionát přidělili pořadatelskému týmu na čele s pány Česlavem Vančurou, Janem Pešavou a Mírem Vítkem, tito lidé jsou jistě zárukou, že chystající se mistrovský podnik bude na takové úrovni, jaká se od tohoto šampionátu právem očekává.

Tak tedy v sobotu 25. listopadu 2017 čeká české běžce svátek v podobě Mistrovství České republiky v přespolním běhu. Zájem má startovat i výprava běžců AHA Vyškov. Klubová nominace již existuje dlouho, běžci, kterých se to týká s touto vizí statují na přípravných závodech, některé z nich bychom měli vidět i na Vyškovském Mikulášském běhu - Memoriálu Milana Dvořáka v sobotu 18. 11. 2017 ve Vyškově.

Odjezd výpravy do Dlouhoňovic je plánován na pátek 24. listopadu 2017 v 10 hod. od atletického stadionu za parkem ve Vyškově.

Přejeme hodně štěstí všem startujícím běžcům při posledním republikovém šampionátu v roce 2017 v ČR.  

Vše podstatné k MČR v krosu najdete na:

http://www.atletika.cz/zaostreno-na/mcr-v-prespolnim-behu-2017/propozice/