AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Vlajkové lodě vyškovské atletiky zahajují v Jihlavě.


Bohatá je tradice vyškovské atletiky a družstva mužů a žen k ní bezesporu patří...
Po roční pauze vstupují na atletickou scénu symboly vyškovské atletiky - družstvo mužů a novodobě i družstvo žen. Oba mančafty mají opravdu více či méně letitou tradici a věříme, že důstojně na tuto tradici naváží i v roce 2018.

V sobotu 19. května 2018 se obě družstva představí v Jihlavě, což je místo pro vyškovskou atletiku místo docela tajemné, jaksi se starty v tomto srdci Vysočiny vyškovským atletům jaksi vyhýbají (!?), o to více může být atletická cesta na Vysočinu zajímavější. Konkurence nespí, v soutěži se představí dostatečný počet družstev, které náležitě ověří síly obou družstev AHA Vyškov.

Družstvo žen povede dlouholetá kapitánka, půlkařka, Lenka Suráková, družstvo mužů bude i v tomto roce bez svého kapitána Jiřího Němečka, který bude v sobotu hájit barvy Hvězdy Pardubice při extraligové řežbě na pražské Julisce. Ledaže by se této role ujal staronový kapitán, stále vyškovský rekordman ve skoku dalekém (7, 32 m), Martin Sebera. 

Vedoucím obou družstev je Luboš Stloukal, mob. 606 747 161.

Každopádně účast příznivců atletiky je vítána, sraz výpravy je v sobotu 19. května 2018 v 7:00 hod. na atletickém stadionu za parkem ve Vyškově.

Program ligového klání atletických družstev mužů a žen najdete na:

http://online.atletika.cz/Propozice/propozice/34944