AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Pístovická riviéra se blíží - pozvánka pořadatele


Tímto závodem pokračuje také Dlouhá míle 2018.
Ilustrační foto: Část AHAteamu na Pístovické riviéře 2017

Ahoj sportovní přátelé, běžci a běžkyně,

prázdniny se přehouply do druhé půle a s tím se nám přiblížil termín dalšího ročníku oblíbeného Běhu Pístovickou riviérou. Ten se bude konat, jako každý rok, první říjnovou sobotu. Letos to připadá na 6.10.2018.

Jelikož jste se zúčastnili některého z předchozích ročníků, není potřeba Vám závod blíže představovat. Jako každý rok se snažíme, aby se Vám závod líbil a všichni jste si ho krásně "užili" v nádherném prostředí Pístovické riviéry.

Pro letošní rok jsme připravili novinku v podobě on-line přihlášování přes naše webové stránky: http://www.behpistovickourivierou.cz/login-atleta/, čímž nám usnadníte a sobě urychlíte prezentaci před závodem. Na této stránce si založíte svůj účet a budete se moci přihlásit na náš závod v záložce Termínovka 2018. V nejbližších dnech Vám bude zaslán aktivační email k tomuto účtu s Vaším osobním ID a dočasným heslem, které si po prvním přihlášení můžete změnit. Tento účet si pak můžete sami spravovat. V případě, že Vám email nepříjde, zkontrolujte schránku spamu.

V přihlášce při výběru kategorie prosím respektujte věkové kategorie a potvrďte souhlas s Podmínkami účasti a Zpracováním osobních údajů. Startovné k závodu se potom platí až při prezentaci v místě závodu.

Tímto Vás zvu na náš závod a těším se na shledání na startu.

Jaroslav Trávníček                                                                                                                                                                                 +420728963960                                                                                                                                                                 www.behpistovickourivierou.cz

        Propozice najdete v příloze.Soubor ke stažení zde