AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Družstva žáků a žákyň na start do Břeclavi


V Břeclavi současně i o trička šampionů Jihomoravského kraje mladšího i staršího žactva jednotlivců. Taktéž kvalifikační závod na Letní olympiádu dětí a mládeže.




Začátek atletické sezony pod širým nebem máme již za sebou, nicméně vše se rozjede úplně na plno tento víkend, hned v sobotu 4. května 2019 se v Břeclavi uskuteční atletický superpodnik, který zahrnuje:

Krajský přebor Jihomoravského kraje družstev starších žákyň a družstev starších žáků, 1. kolo

Ano, po halové sezoně a přípravných závodech, po soustředění v Nové Včelnici by se měly v Břeclavi naplno prezentovat žákovská družstva AHA Vyškov.

Družstvo starších žákyň (vedoucí družstva Magdaléna Hajzlerová, mob. 721715071, kapitánka Pavla Čamlíková)

Družstvo starších žáků (vedoucí družstva Magdaléna Hajzlerová, mob. 721715071, kapitán Mario Hajzler)

Mistrovství Jihomoravského kraje jednotlivců mladšího a staršího žactva

Při tomto atletickém utkání družstev budou současně atleti staršího žactva bojovat o umístění a tituly Mistrů JMK v kategoriích jednotlivců a navíc, o stejné pocty se utkají i mladší žákyně a mladší žáci.

V Břeclavi je tedy se o co bít, každý bod pro družstvo má cenu zlata a o zlaté, stříbrné a bronzové medaile se bude bojovat i ve všech kategoriích mladšího a staršího žactva. Získané body a umístění se též počítají do klubové soutěže MOSJE 2019.

Kvalifikace na Letní olympiádu dětí a mládeže

Tento závod je taktéž závodem nominačním na Letní olympiádu dětí a mládeže.

Sraz atletů AHA Vyškov je v sobotu 4. května 2019 v 6.30 hod. na stadionu za parkem ve Vyškově, plánovaný návrat výpravy do 17.00 hod.

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ V BŘECLAVI

Program závodů v Břeclavi viz:

https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/39748