Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Výsledky atletů AHA Vyškov v Břeclavi fakt potěšily


Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva hostili pořadatelé TJ Lokomotivy Břeclav.




Foto: Radim Hořínek patřil k oporám AHAteamu v Břeclavi

Jeden z vrcholů kategorie ml. a st. žactva atletické sezony přišel hned na jejím počátku - v Břeclavi hostili nejlepší atlety žákovského věku na Mistrovství Jihomoravského kraje. Výprava AHA Vyškov zavítala na tento závod v početném zastoupení, co se týče do kvality, tak pěknou vizitkou je počet medailí, který atleti AHA Vyškov vybojovali.

BLAHOPŘEJEME!

Medailové zisky a umístění v první desítce mistrovského pořadí:

Skok o tyči žákyně:

1. místo, Mistryně JMK - Tereza RAČANSKÁ, 2,00 m

Hod kladivem žákyně, 3 kg:

1. místo - Mistryně JMK - Natálie NOVÁKOVÁ, 32,68 m

2. místo - Veronika ORÁLKOVÁ, 21,59 m

8. místo - Tereza RAČANSKÁ,17,75 m

9. místo - Amálie ILGNEROVÁ,14,10 m

10. místo - Barbora ŽALUDOVÁ, 13,78 m

Skok o tyči žáci:

1. místo, Mistr JMK - Mario HAJZLER, 2,60 m

3. místo - Matouš ČERNÝ, 2,00 m

4. místo - Kryštof VINTERA, 2,00 m

Hod diskem žáci, 1 kg:

1. místo, Mistr JMK - Adam KUCHTÍČEK, 35,16 m

5. místo - Jan Jakub ČÁP, 26,69 m

8. místo - Matouš ČERNÝ, 23,07 m

Vrh koulí žáci, 4 kg:

1. místo, Mistr JMK - Jan Jakub ČÁP, 14,71 m

Běh na 60 m ml. žákyně:

2. místo, Vicemistryně JMK - Anna BALÚCHOVÁ, 8,49 s.

Skok vysoký ml. žákyně:

2. místo, Vicemistryně JMK - Michaela ZDRAŽILOVÁ, 1,46 m

7. místo - Daniela ŘIHÁKOVÁ, 1,25 m

Hod kladivem žáci, 4 kg:

2. místo, Vicemistr JMK - Jan Jakub ČÁP, 32,77 m

8. místo - Alex FIOLE, 17,54 m

9. místo - Ondřej LUDROVAN, 17,27 m

10. místo - Patrik BEDNÁŘ, 14,78 m

Vrh koulí 3 kg, ml. žáci:

2. místo, Vicemistr JMK - Sebastian DRLÍK, 9,29 m

6. místo - Vojtěch PECHMANN, 7,00 m

Skok vysoký žáci:

2. místo, Vicemistr JMK - Adam KUCHTÍČEK, 1,65 m

8. místo - David SMEREČINSKYJ, 1,40 m

Štafety 4 x 60 m ml. žáci:

2. místo, Vicemistři JMK - AHA Vyškov (Štěpán PROVAZNÍK, Filip JAŠÍČEK, Michal DERKA, Vojtěch PECHMANN), 34,87 s.

Běh na 1500 m žákyně:

3. místo - Tereza RAČANSKÁ, 6:14,67 min.

Běh na 60 m př. ml. žákyně:

3. místo - Anna BALÚCHOVÁ, 10,71 s.

8. místo - Linda MENŠÍKOVÁ, 12,47 s.

10. místo - Daniela ŘIHÁKOVÁ, 12,94 s.

Běh na 800 m žáci:

3. místo - Mario HAJZLER, 2:22,36 min.

Běh na 150 m ml. žáci:

3. místo - Michal DERKA, 44,85 s.

Skok vysoký ml. žáci:

3. místo - Vojtěch PECHMANN, 1,51 m

Hod oštěpem 500 g ml. žáci:

3. místo - Sebastian DRLÍK, 34,37 m

Štafety 4 x 60 m žáci:

3. místo - AHA Vyškov (Radim HOŘÍNEK, Mario HAJZLER, Adam ŽEMLIČKA, Kryštof KROUPA), 34,87 s.

Vrh koulí 2 kg ml. žákyně:

5. místo - Karolína PŘIBYLOVÁ, 9,05 m

7. místo - Lucie KŘETÍNSKÁ, 8,33 m

9. místo - Linda MENŠÍKOVÁ, 7,40 m

Běh na 60 m př.:

5. místo - Michal DERKA, 11,47 s.

Hod oštěpem 600 g žáci:

5. místo - Tomáš PLEVA, 34,48 m

8. místo - Kryštof VINTERA, 28,67 m 

Běh na 300 m ml. žákyně:

6. místo - Anna BALÚCHOVÁ, 47,43 s.

Běh na 300 m žáci:

6. místo - Radim HOŘÍNEK, 40,04 s.

Běh na 100 m př. žáci:

6. místo - Adam KUCHTÍČEK, 15,84 s.

Běh na 60 m ml. žáci:

6. místo - Michal DERKA, 8,82 s.

Běh na 800 m ml. žáci:

6. místo - Filip JAŠÍČEK, 2:41,39 min.

Hod kriketovým míčkem ml. žáci:

6. místo - Sebastian DRLÍK, 47,39 m

Hod kriketovým míčkem ml. žákyně:

7. místo - Linda MENŠÍKOVÁ, 33,01 m

Hod oštěpem 400 g ml. žákyně:

7. místo - Barbora ŠEVČÍKOVÁ, 9,91 m

Skok daleký ml. žáci:

7. místo - Vojtěch PECHMANN, 4,29 m

7. místo - Tomáš PLEVA, 5:06,63 min.

Skok vysoký žákyně:

9. místo - Johana KALNÁ, 1,35 m

Skok daleký žáci:

9. místo - Tomáš PLEVA, 5,00 m

K těmto úžasným výsledků blahopřejeme. Trenéři děkují rodičům dětí za jejich spolupráci při organizaci tak náročné výpravy. Společnou odměnou jsou nám výsledky, kterých děti v Břeclavi dosáhli.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/39748/1050