AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Poděkování trenérky Magdy

Dobrý den vážení rodiče a atleti,

 

ráda bych vám ještě jednou všem poděkovala za podporu, součinnost, bojového ducha a hlavně nasazení, které jsme všichni společně předvedli při 1. kole soutěže družstev staršího žactva v sobotu 4. 5. 2019 v Břeclavi. Průběžné výsledky obou družstev zasílám v příloze. Družstvo starších žáků je po 1. kole na 1. místě a družstvo starších dívek obsadilo průběžně 3. příčku v pořadí.

 

Bodové zisky přes 100 bodů u obou družstev svědčí o kvalitním obsazení obou družstev, za což děti zaslouží velkou pochvalu. 

 

Účast vašich dětí-atletů, je pro celé družstvo opět  NEPOSTRADATELNÁ i  v sobotu 1.června 2019 na domácím stadionu u nás ve Vyškově. 

 

Naším cílem je minimálně udržení  současného výsledku i v druhém kole  soutěže družstev.  

Prosím Vás tedy znovu, pokud možno, o 100% účast a nasazení všech závodníků tzn. vašich dětí. Rádi bychom totiž bojovali o co nejlepší umístění u obou družstev i nadále:-). 

Pevně věřím, že děti jsme za celý školní rok dobře připravovali na tuto týmovou soutěž, takže neúčast každého jednotlivce by byla poškozením výsledku celého družstva  a to by děti opravdu nerady.

 

Sraz  bude ve Vyškově v 8.00 hod. u kanceláře vedoucí trenérky v prostoru domácích šaten. Závodí se v klubovém závodním dresu a v tretrách. 

 

Propozice vám rozešlu později. Ještě jednou Vám předem děkuji za soudržnost celého týmu družstev a vaši rodinnou podporu.

V  případě, že  by jste nám byli ochotni pomoci jako rozhodčí či pomocníci, při organizaci celého závodu, kontaktujte, prosím, vedoucí rozhodčích Ing. Andreu Václavkovou,

e-mail: vaclavkova.andrea@seznam.cz  , mob: 724 543 080 .

 

Srdečně vás zároveň všechny zveme jako fanoušky a diváky. 

 

S přáním krásného dne

Magdaléna Hajzlerová
Vedoucí trenérka SpS atletika
Atletický klub AHA Vyškov, z.s.
mob: 721 715 071