AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Trenérka Magda k rodičům i dětem, mladým atletům

Dobrý den vážení rodiče a atleti,

 

ráda bych vám, závodníkům i trenérům,  ještě jednou poděkovala za nasazení a kladný přístup při 1.kole závodu družstev staršího žactva, které se konalo v Břeclavi 4. května 2019.

I díky Vám se podařilo družstvu chlapců zvítězit a děvčata obsadila krásnou 3.příčku v průběžném pořadí soutěže družstev.

 

Již tuto sobotu 1. 6. 2019 nás čeká 2. kolo soutěže družstev staršího žactva na domácím stadionu ve Vyškově. Proto bych Vás opět ráda poprosila o 100% účast  všech závodníků tzn. Vašich dětí.

 

Sraz máme v 8.00 hod. v atletice u kanceláře Vedoucí trenérky SpS v tribuně stadionu. Závodí se v klubovém závodním dresu a v tretrách. Připomeňte tedy, prosím, dětem při balení se na tento závod.

 

Startovné  za obě družstva uhradil klub.

 

Prosím Vás, potvrďte mi, nejlépe obratem, zda-li s Vaším dítětem můžeme počítat a případně upřesněte disciplíny (max. 3), v kterých by vaše dítě rádo závodilo. Ve středu bych ráda udělala on-line přihlášku obou družstev. S dětmi, kteří byli na včerejším tréninku, jsme již dohodnuti na jejich disciplínách. 

 

Pokud by jste z vážných rodinných důvodů upřednostňovali pozdější příchod Vašeho dítěte na sraz, tak mi to, prosím, taktéž sdělte. 

 

Propozice závodu přikládám v příloze.

 

Srdečně Vás zvu jako fanoušky a těším se na viděnou v sobotu.


S přáním krásného dne

Magdaléna Hajzlerová
Vedoucí trenérka SpS atletika
Atletický klub AHA Vyškov, z.s.
mob: 721 715 071
Soubor ke stažení zde