AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Informace trenérky Magdy


V sobotu vrcholí soutěže družstev starších žákyň a starších žáků. V Hodoníně.
Dobrý den vážení rodiče a atleti,

 

ráda bych Vám, závodníkům i trenérům,  ještě jednou poděkovala za nasazení a kladný přístup i při 2. kole závodu soutěže družstev staršího žactva, které se konalo u nás ve  Vyškově 1. 6. 2019. 

Díky Vám všem se podařilo opět družstvu chlapců zvítězit a děvčata obsadila znovu krásnou 3. příčku i ve 2. kole soutěže družstev.

 

Tuto sobotu 15. 6. 2019 nás čeká  poslední 3. kolo soutěže družstev staršího žactva v Hodoníně. Proto bych Vás opět ráda poprosila o 100% účast  všech závodníků tzn. vašich dětí.

Sraz máme v 6.40 hod.  u tribuny stadionu. Závodí se v klubovém závodním dresu a v tretrách. Připomeňte tedy, prosím, dětem při balení.

 

Prosím Vás, potvrďte mi, nejlépe obratem, zda-li s Vaším dítětem můžeme počítat a případně upřesněte disciplíny (max. 3- mimo kladiva, které vůbec nebude), v kterých by vaše dítě rádo závodilo. 

Zítra tj. středa,  bych ráda udělala on-line přihlášku obou družstev. S dětmi, které byly na včerejším tréninku, jsme již dohodnuti na jejich disciplínách. 

 

Pokud by jste, ve vyjímečných případech, z vážných rodinných důvodů, upřednostňovali vlastní dopravu Vašeho dítěte do Hodonína, tak mi to, prosím, taktéž sdělte. 

 

Propozice závodu přikládám v příloze.

 

Srdečně Vás zvu jako fanoušky. 


S přáním krásného dne

Magdaléna Hajzlerová
Vedoucí trenérka SpS atletika
Atletický klub AHA Vyškov, z.s.
mob: 721 715 071
Soubor ke stažení zde