AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Trenérka Magda a její aktuální informace

Dobrý den vážení rodiče,

 

dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za spolupráci s Atletickým klubem AHA Vyškov, z.s. v tomto školním roce.

Doufáme, že jste s naší prací spokojeni nejen Vy, ale hlavně vaše děti-atleti a že se jim po celý školní rok v atletice líbilo, že se atletikou bavily a byli bychom rádi, aby se k nám opět vrátili i v novém školním roce 2019-2020. Schůzku s rodiči k novému školnímu roku  připravujeme na čtvrtek 29. srpna 2019 v 16.30 hod.  v klubovně AHA na stadionu.

 

Budeme rádi za Vaše případné připomínky či náměty, jak naši práci s dětmi zdokonalit či obohatit.

 

Dnes máme poslední předprázdninový trénink na stadionu a ve středu 26.6.2019 bych Vás všechny co nejsrdečněji pozvala na MEMORIÁLY do Vyškova - poslední červnový domácí závod, kterým ukončíme naše  trénování před prázdninami.  Propozice přikládám v příloze a vzhledem k tomu, že on-line přihlášky končí v úterý, potvrďte mi, prosím, nazpět účast Vašeho dítěte co nejdříve.

Budeme se na Vás i s dětmi moc těšit.

 

Tento víkend 28. - 30. 6. 2019 se koná v Olomouci Mistrovství ČR dorostu a juniorů, tak i tam můžete přijet fandit nejen našim starším atletům.  

 

26. a 27. 7. 2019 jste zváni i na jubilejní 50. Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Šampionát se uskuteční nejen na stadionu Pod Palackého vrchem.

V pátek 26. 7. v podvečer je pro Vás připravena velká paráda v podobě výšky žen v centru Brna na náměstí Svobody.

 

Letní sportovní tábor pro děti se koná na Ostružné v termínu 19. 8. - 24. 8. 2019.

 

Přeji Vám za celý trenérský kolektiv AHA Vyškov krásné prázdniny, dovolené a pokud budete mít chuť si zasportovat i v teplých letních dnech sledujte, prosím,  naše www.ahavyskov.cz  , facebook či www.atletika.cz

 

S úctou 

Magdaléna Hajzlerová
Vedoucí trenérka SpS atletika
Atletický klub AHA Vyškov, z.s.
mob: 721 715 071
Soubor ke stažení zde