AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Pozdrav Aháčků z letní Ostružné

Ahoj, Aháčci zdraví z olympijské vesničky z Ostružné v Jeseníkách. V pondělí jsme hry slavnostně zahájili, a to včetně zapálení olympijského ohně. Děti v barvách týmů

 dle olympijských kruhů namalovaly vlajky, vymyslely název a pokřik týmů a zvládly i první soutěžní disciplíny. V úterý hry pokračovaly na jednotlivých stanovištích, kde se házelo a skákalo. Všichni se moc snažili a byli velice šikovní. Odpoledne jsme se navzdory předpovědi počasí vydali na procházku, ze které se nakonec vyklubala 8 km túra.  I přes veškerou snahu trenérů to děti neunavilo a až do večerních hodin dováděly venku. Večer si užily zasloužené kino.

 

Z Ostružné zdraví celý olympijský AHA tým


Ahoj, tady jsou nejnovější zprávy z olympijské vesničky v Ostružné. Ve středu nás probudila deštivá obloha, ale přesto jsme sportování nevzdali. Děti zvládly olympijský kvíz a posilovací čtyřboj v improvizované tělocvičně. Odpoledne se počasí umoudřilo.  I když bylo chladno, děti se zahřály u štafetových her.  Celotáborová hra se nám pěkně vyrovnala, ještě to bude napínavé. 

Ve čtvrtek jsme se vydali na celodenní výlet.  Zdolali jsme místní velehoru Šerák, 1327 m.n.m. I když nás nahoře překvapila mlha, vítr a chladné počasí, 8 stupňů Celsia, všechny děti to zvládly statečně. Trošku jsme se ohřáli a našlapali dalších 8 km na Ramzovou, kde na děti čekala odměna v podobě jízdy na minikárách a nafukovacích duších. Celkem jsme ušli skoro 17 km, ale rodiče nebojte se, všechny děti to přežily. Dokonce si po večeři zahráli i oblíbený fotbal, přehazovanou a někteří skákali i na trampolíně.

 

Z Ostružné zdraví olympijský AHA tým