Jiří Hajzler -

Srdečné pozvání do Pístovic


Krásný závod s 57. letou tradicí je pro vás.
Ilustrační foto: Běh Pístovickou riviérou 2018  

Ahoj běžkyně, běžci a sportovní přátelé,

prázdniny se přehouply do druhé půle a s tím se nám přiblížil termín dalšího ročníku Běhu Pístovickou riviérou. Ten se bude konat, jako každý rok, první říjnovou sobotu. Letos to připadá na 5.10.2019.

Jelikož jste se zúčastnili některého z předchozích ročníků, není potřeba Vám závod blíže představovat. Jako loňský rok, tak i letos máte možnost přihlásit se on-line přes naše webové stránky www.behpistovickourivierou.cz, kde bylo přihlašování již spuštěno. Nám tím usnadníte a sobě urychlíte prezentaci před závodem.

V přihlášce při výběru kategorie prosím respektujte věkové kategorie a potvrďte souhlas s Podmínkami účasti a Zpracováním osobních údajů. Startovné se platí až při prezentaci v místě závodu.

Tímto Vás zvu na náš závod a těším se na shledání na startu.

Jaroslav Trávníček - ředitel závodu                                                                                                                                                                                mobil: +420728963960                                                                                                                                                                 www.behpistovickourivierou.cz