Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Z Pístovic i s medailemi.





Vážení rodiče,

letošní již 58.ročník lyžařského přespolního závodu BĚH PÍSTOVICKOU RIVIÉROU je za námi.

Byl to náročný ročník hlavně na terén a počasí. Ale i přes pády některých závodníků byl pro naše Aháčky velmi vydařený.

A jak to dopadlo??

Benjamínci hoši  2014 a mladší       200 m

2.místo Kolář Bruno                         0:51 s.

3. místo Honel Matěj                        0:59 s.

5.místo Brnka Vojtěch                     3:19 min.

 Benjamínci dívky      2014 a mladší    200 m

1.místo Smutníková Jolana            1:01 min

3.místo Samková Michaela             1:06 min

4.místo Ševčíková Šarlota                1:15 min

5.místo Sedláková Šárka                  1:17 min 

Lyžařská školka dívky     2012-2013      500 m

1.místo Sedláková Adéla                    2:54 min

2.místo Jašíčková Linda                      3:28 min

3.místo Samková Simona                   3:44 min

4.místo Spáčilová Klaudie                  3:52 min

Lyžařská školka hoši        2012-2013       500 m

1.místo Derka Štěpán                           2:45 min

2.místo Honel Jakub                             2:45 min

5.místo Kovář Vojtěch                          3:07 min

6.místo Vanhomelen  Daniel              3:10 min

8.místo Krajčík Matěj                            3:23 min

Přípravka dívky                   2010-2011       500m

3.místo Adamcová Natálie                  2:48 min

4.místo Říháková Anna                        2:52 min

8.místo Alánová Veronika                    3:11 min     

10.místo Krajčíková Adéla                   3:45 min 

Přípravka hoši                     2010-2011       500 m

1.místo Vintera Viktor                           2:17 min

2.místo Hrabovský Michal                   2:26 min

3.místo Krejčík Kryštof                          2:29 min 

5.místo Vanhomelen Robin                 2:39 min

Nejmladší žákyně            2008-2009          500 m

2.místo Derková Eliška                          2:22 min

3.místo Mazlová Jolana                        2:28 min

4.místo Plevová Veronika                     2:40 min

6.místo Spáčilová Simona                   2:49 min

Nejmladší žáci                 2008-2009             500 m                            

3.místo Ferenc Vítek                              2:29 min

5.místo Jašíček Jan                               2:35 min

6.místo Pukowietz Patrik                      2:41 min

Mladší žákyně                 2006-2007            1000 m                          

2.místo Říháková Daniela                     5:18 min

Mladší žáci                       2006-2007             1000 m

1.místo Derka Michal                               5:09 min

5.místo Jašíček Filip                                5:28 min  

Starší žáci            2004-2005                        2000 m

1.místo Hajzler Mario                                9:06 min

2.místo Pleva Tomáš                                 11:19 min

Starší žákyně          2004-2005                     2000 m

2.místo Čamlíková Pavla                          15:10 min

Dorostenci               2002-2003                     3600 m

1.místo Derka Jakub                                  17:05 min

2.místo Mazel Ondřej                                 17:57 min

Dorostenky                  2002-2003                  3600 m

1.místo Mazlová Tereza                             17:56 min

2.místo Fiantová Sabina                           18:59 min

Junioři               2000-2001                                3600 m  

1.místo Kalous Marek                                 14:15 min

3.místo Jeřábek Jakub                               18:32 min

Ženy A                  1980-1999                        5400 m

4.místo Tomešová Taťána                          36:22 min

Ženy B                     1970-1979                      5400 m

2.místo Hajzlerová Magda                          27:31 min

muži B                         1970-1979                    8200 m

3.místo Vintera Petr                                        39:30 min

 

Oficiální výsledky naleznete zde : https://www.behpistovickourivierou.cz/vysledky-zavodu/vysledky-zavodu-benjaminci-2/

 

Fotogalerii ze závodu naleznete zde : https://conte.rajce.idnes.cz/Beh_Pistovickou_rivierou_2019/?#

 

Všem moc gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu na závodech

 

S pozdravem 

 

Sedláková Kristýna

Trenérka atletické školky AHA Vyškov

Tel.739656868