AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Soutěž pro každého příznivce atletiky.


Soutěž organizuje Český atletický svaz, viz následující text:Soutěžte o VIP vstupenky na HME

5. ledna 2015, 12:43

Organizační výbor Prahy 2015 pořádá soutěž s názvem své kampaně „Fanoušek je součást týmu“. Ve hře jsou nejen lístky na šampionát, ale také věci od partnera HME společnosti PEAK.


Pokud chcete zažít halové mistrovství Evropy osobně, a ještě k tomu z VIP, máte jedinečnou příležitost. V soutěži „Fanoušek je součástí týmu“ můžete vyhrát dvě VIP vstupenky na šampionát v hodnotě 20.000,- Kč, které zahrnují skvělý výhled a catering. Abyste se dostali do slosování, stačí zakoupit speciální samolepku (viz obrázek). 
Pro účast v druhé části soutěže o cenné předměty od společnosti PEAK potřebujete samolepku kamkoliv nalepit (auto, sklo, domov, apod.), následně se s ní co nejoriginálněji vyfotit a zaslat ji na e-mail info@praha2015.org.

Cena jedné samolepky je 99,-Kč/kus, pořídit ji lze osobně na Českém atletickém svazu v kanceláři organizačního výboru a nebo vám ji pošleme na dobírku po domluvě na výše uvedeném e-mailu. Fotografii nám zašlete i se svými iniciály, ty nejlepší se posléze mohou objevit na facebookové stránce a webu, s čímž každý soutěžící automaticky vyjadřuje souhlas.  Průběžně budeme vyhodnocovat snímky, které získají předměty od společnosti PEAK. Své fotky můžete posílat až do 20. února, poté bude také vylosován šťastný VIP divák.

Sanny Muharem, foto: Praha2015.org
Vytisknout