AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Informace rodičům Aháčků

Vážení rodiče, rád bych Vás informoval a připomněl Vám, že ve čtvrtek 28.9.2017 je státní svátek a proto nebudou ani tréninky Aháčků. V pátek 29.9.2017 nebudou ani specializované tréninky mladších žáků. Naplno začneme zase trénovat v úterý 3.10.2017.
Kdo by si chtěl stejně jako Vinterovi :-) trochu zazávodit ve státní svátek, toho můžeme pozvat 28.9.2017 do Blažovic, kde se uskuteční tradiční Svatováclavský běh. Je to moc hezká akce s doprovodným programem (skákací hrad... )  pro děti i dospělé. Propozice Vám v odkazu zasílám zde:
http://www.cyrilometodejskymaraton.cz/4-svatovaclavsky-beh-blazovice/
(v propozicích je malá chyba, je tam uvedeno: středa 28.9.2017, ačkoliv bude čtvrtek :-)).
Při této příležitosti bych Vás dále rád pozval na další závod, který se uskuteční příští sobotu 7.10.2017, a to Běh Pístovickou Riviérou. Je to tradiční závod s klidnou a přátelskou atmosférou, kde si všichni výborně zazávodí nebo jen zafandí v krásném prostředí u Pístovického rybníka, kde je start i prezentace závodu. Propozice najdete zde: http://www.ahavyskov.cz/data/2314.pdf
Omlouvám se rodičům, kterým posílám e-mail i nyní a třebaže už jejich dítě do Aháčků nechodí. Jakmile dáme dohromady aktualizované počty a adresy Aháčků s aktualizovanými mailovými adresami, již Vás nebudu zatěžovat informacemi... . Zároveň ale ještě nemáme všechny e-maily Aháčků nových, za což se rovněž omlouvám a případně prosím o redistribuci tohoto mailu, aby informace doputovaly, kam mají :-).
Protože  jsme již  na konci září, kdy si děti mohly tréninky AHA Vyškov z.s. vyzkoušet, navazuji poslední informací, a tou je žádost o případné doplnění všech formalit pro řádnou docházku dětí do AHA, tedy o doručení přihlášek, potvrzení od lékařů a případně o uhrazení platby členských příspěvků, tak abychom věděli, kdo s námi bude celý školní rok 2017/2018 sportovat a oběvovat kouzlo atletiky :-).  Děkuji Vám a přeji pěkný večer.

Petr Vintera
Trenér přípravek AK AHA Vyškov
tel. 777 828477