AHA Vyškov

Jiří Hajzler - AHA Noviny

Tyčaři se sešli na severu Čech

Testovací sraz SCM, sekce skok o tyči

3. až 6. prosince 2019 Jablonec nad Nisou

Na severu Čech se uskutečnil testovací sraz SCM sekce skoku o tyči, pod vedením sekčního vedoucího trenéra SCM ČAS Martina Kysely. Společně s osobními trenéry tyčařů a ve spolupráci s trenéry vícebojařů (testovací sraz byl společný i s vícebojaři) proběhl společný sraz, který navázal na testovací sraz v Ostravě, kde se odehrály obecné testy výkonnosti. Tréninkové jednotky v Jablonci nad Nisou nebyly zaměřeny pouze na testování speciálních dovedností, ale přínosné byly i tréninky zaměřené na techniku, posilování a protahovací cvičení. Všichni přítomní byli rádi i za trénink gymnastické průpravy, který byl realizován v překrásné gymnastické hale v Liberci. Po náročných tréninkových jednotkách přišla vhod regenerace atletické haly Na Střelnici.

Celý sraz se nesl v přátelském duchu, když jednotliví trenéři vzájemně spolupracovali a atleti si fandili a vzájemně se podporovali.

Atletický klub AHA Vyškov, z. s. měl zastoupení v členu SCM JMK Sebastianu Hajzlerovi. Společně s ním se testovacího a výcvikového srazu měli možnost zúčastnit i kluboví parťáci Katka Čamlíková, Kryštof Vintera a Mario Hajzler. Za tuhle možnost velice děkujeme.