AHA Vyškov

Jiří Hajzler - Organizace klubu

Prosíme, pomozte!


Chybí vedoucí rozhodčích, vedoucí družstva žen a vedoucí družstva mužů ...Konstatování spojené s prosbou vyjadřuje volání SOS po třech nadšencích, kteří by byli ochotni pomoci atletickému klubu při zajišťování jeho rozsáhlé sportovní a organizátorské činnosti:
Vedoucí rozhodčích
- proškolení rozhodčí jsou, není jich málo a mělo by jich být ještě víc (v únoru je další chod školení). Chybí člověk, který by byl v čele těchto rozhodčích, vedl jejich evidenci, organizoval školení, organizoval přítomnost žádoucích rozhodčích na akcích, které klub pořádá a zastupoval klub na krajském fóru rozhodčích.
Vedoucí družstva žen
- družstvo žen, ještě nedávno "vlajková loď klubu", je bez vedoucího. Nový vedoucí v nedohlednu, aneb najde-li se někdo, kdo má alespoň částečně schopnosti něco organizovat, komunikovat se závodnicemi a snahu naučit se něco nového má široké pole působnosti.
Vedoucí družstva mužů
- družstvo mužů má již několik let snahu překročit "svůj stín". Potřebuje k tomu schopného nadšence, který dá na vědomí, že je vedoucí a má snahu to někam s kluky dotáhnout.

Těšíme se na to, že Vás toto volání osloví, ozvete se a po té rozšíříte tým nadšených lidí, kterým jde v první řadě o sport a o atletiku především. Nestyďte se, není se čeho bát!

Kontakt:
E-mail: jm.aha(zavináč)atlas.cz
Mob. 721 715 071