Termínovka

Petr Halas - Soutěže družstev

Soutěže družstev se blíží.


Rychle a jistě se blíží termín, kdy odstartuje nový ročník II. atletické ligy družstev. Družstva mužů i žen AHA Vyškov budou po loňském sestupu děvčat startovat společně.Rychle a jistě se blíží termín, kdy odstartuje nový ročník II. atletické ligy družstev. Družstva mužů i žen AHA Vyškov budou po loňském sestupu děvčat startovat společně. Zejména u družstva žen se dá očekávat útok na přední pozice a pokus o návrat. Oporami družstva budou tradičně běžkyně, vicemistryně ČR v ½ maratonu Irena Petříková a zlatá z MMaS na téže trati Jiřina Kociánová, dobrou formu prokazuje i Katka Doubková a Iveta Hynštová. Uvidíme co přinese početná skupina děvčat získaných na hostování z ACP Olymp Brno.

U družstva mužů přenechal po dlouhých letech kormidlo vedoucího Břeťa Sebera mladším. Až průběh soutěže ukáže na co má mužstvo bez posil, jak se někteří vyrovnají s novými rolemi ( zaměstnání, rodina) a nakolik se projeví zdravotní problémy některých závodníků.

Více napoví už první kolo, které se koná v neděli 24.5.2009 v Hodoníně, celkem čtyři měření sil rozhodnou o postupujících do podzimní baráže.
Soubor ke stažení zde