Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Přeborníci i medailisté z Přeboru JMK v Břeclavi





Atletická sezona na dráze je v plném proudu, dokonce jako druhý z řady mistrovských závodů je za námi, když nejlepší jihomoravští atleti kategorií mladšího a staršího žactva se sešli v Břeclavi, aby se utkali o cenné přebornické tituly Jihomoravského kraje. Výprava mladých

atletů AHA Vyškov se vydala do Břeclavi v docela hojném počtu, návrat domů byl ozdoben řadou medailí.

Hod kladivem 3 kg, žákyně:
1. místo, Přebornice Jihomoravského kraje - Tereza LUSKOVÁ, 27,22 m
4. místo - Natálie JELÍNKOVÁ, 21,00 m

Skok o tyči, žákyně:
1. místo, Přebornice Jihomoravského kraje - Natálie JELÍNKOVÁ, 2,29 m

Běh na 60 m př. ml. žákyně:
1. místo, Přebornice Jihomoravského kraje - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 11,13 s.

Skok o tyči, žáci:
1. místo, Přeborník Jihomoravského kraje - Mario HAJZLER, 2,79 m
3. místo - Jakub DERKA, 2,09 m
Mimo soutěž: Sebastian HAJZLER (2001), 4,22 m

Štafeta 4 x 60 m ml. žáci:
2. místo - AHA Vyškov "A" (Matouš ČERNÝ, Sebastian DRLÍK, Tomáš PLEVA, Kryštof VINTERA), 34,64 s.
3. místo - AHA Vyškov "B" (Michal DERKA, Filip JAŠÍČEK, Vojtěch PECHMANN, Adam ŽEMLIČKA)

Hod kladivem, 4 kg, žáci:

2. místo - Jan Jakub ČÁP, 34,25 m

5. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 24,47 m

Vrh koulí, 4 kg, žáci:

2. místo - Jan Jakub ČÁP, 13,88 m

10. místo - Matěj ORŠEL, 9,76 m

Hod diskem, 1 kg, žáci:
2. místo - Jan Jakub ČÁP, 35,76 m
7. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 25,24 m


Běh na 60 m př., ml. žáci:

2. místo - Kryštof VINTERA, 10,31 s.

8. místo - Michal DERKA, 12,90 s.

Běh na 60 m, ml. žáci:

2. místo - Matouš ČERNÝ, 8,50 s. (v rozběhu 8,55 s.)

4. místo - Tomáš PLEVA, 8,66 s. (v rozběhu 8,63 s.)

Běh na 150 m, ml. žáci:

2. místo - Matouš ČERNÝ, 20,47 s.

9. místo - Vojtěch PECHMANN, 22,19 s.

10. místo - Michal DERKA, 22,59 s.

Hod diskem, 0,75 kg, žákyně:

3. místo - Tereza LUSKOVÁ, 21,03 m

5. místo - Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 20,39 m

Hod oštěpem, 600 g, žáci:
3. místo - Jan Jakub ČÁP, 45,66 m

Běh na 300 m, ml. žáci:
4. místo - Kryštof VINTERA, 43,35 s.
5. místo - Tomáš PLEVA, 43,87 s.

Běh na 100 m př., žáci:
4. místo - Jakub DERKA, 14,67 s.
8. místo - Adam KUCHTÍČEK, 15,97 s.
15. místo - Mario HAJZLER, 18,59 s.

Běh na 300 m, žáci:
4. místo - Jakub DERKA, 39,73 s.
5. místo - Radim HOŘÍNEK, 41,33 s.

Skok daleký, ml. žáci:
4. místo - Kryštof VINTERA, 4,77 m
7. místo - Tomáš PLEVA, 4,46 m

Běh na 1500 m, žáci:
4. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 4:56,93 min.

Štafeta 4 x 60 m, žáci:
5. místo - AHA Vyškov (Adam KUCHTÍČEK, Mario HAJZLER, Radim HOŘÍNEK, Jakub DERKA), 30,88 s.

Běh na 100 m př., žákyně:
6. místo - Adéla PROVAZNÍKOVÁ, 17,00 s.

Štafeta 4 x 60 m, žákyně:
7. místo - AHA Vyškov (Tereza GOLDEMUNDOVÁ, Tereza LUSKOVÁ, Nicol ŠAFÁŘOVÁ, Adéla PROVAZNÍKOVÁ),32,68 s.

Běh na 800 m, ml. žáci:
7. místo - Vojtěch PECHMANN, 2:42,23 min.
8. místo - Adam ŽEMLIČKA, 2:46,20 min.
11. místo - Filip JAŠÍČEK, 3:04,41 min.

Štafeta 4 x 60 m, ml. žákyně:
8. místo - AHA Vyškov (Pavla ČAMLÍKOVÁ, Tereza RAČANSKÁ, Anna BALÚCHOVÁ, Linda MENŠÍKOVÁ), 36,08 s.

Vrh koulí, 2 kg, ml. žákyně:
8. místo - Tereza RAČANSKÁ, 7,98 m

Běh na 300 m, ml. žákyně:
9. místo - Tereza RAČANSKÁ, 50,47 s.

Vrh koulí, 3 kg, ml. žáci:
9. místo - Sebastian DRLÍK, 7,31 m
10. místo - Pavel BABYRÁD, 6,42 m

Hod kriketovým míčkem, ml. žáci:
10. místo - Sebastian DRLÍK, 49,42 m

V ideálním, teplém, atletickém počasí padlo spousta osobních rekordů, blahopřejeme všem, kteří se tohoto atletického klání zúčastnili, bojovali a podali hezké výkony.

http://online.atletika.cz/vysledky/34930/0/2