Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže družstev

Bronzové družstvo mladších žáků...

... vynikající výsledek kluků vyšperkoval Kryštof Vintera vítězstvím v disciplíně, dívky vybojovali místo 5. místo, Adéla Dekanová zvítězila v kriketu.

Soutěže družstev vrcholí na všech úrovních - v Břeclavi se sjeli postupující družstva mladších žáků a mladších žákyň, aby zabojovali o tituly Mistrů Jihomoravského kraje a případně vybojovali skvostný výsledek postupu na nejvyšší soutěž družstev mladšího žactva - na Mistrovství Moravy a Slezska. "Padly osobní rekordy a zaznamenali jsme skvělá umístění", hodnotila vedoucí obou družstev Olga Drlíková břeclavské vystoupení.

8. SK Atletik Holešov, z. s., 0

Družstvo kluků AHA Vyškov postoupilo ze skupiny z prvního místa, skryté ambice družstva se potvrdily a bronzová příčka tohle družstvo zároveň katapultovalo na Mistrovství Moravy a Slezska. Vynikající výsledek, který završuje tréninkový proces nejen tohoto roku... V Břeclavi bodovalo 10 chlapců, opor týmu, ostatní zdatně dotvářeli tajné postupové ambice. Do čelních pozic zasáhli (boduje pro tým vždy 10 atletů v dané disciplíně):