Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Aháčci v akci na běžeckých tratích

Vážení rodiče,

tento víkend byl ve znamení závodů. V sobotu se běželo ve Slavkově u Brna.

Tam se zúčastnila trojice kluků a obsadili celé stupně vítězů. Na trati 650 m to dopadlo takto :

1. Krejčík Kryštof

2. Novotný Max

3. Hrabovský Michal

Dále se v sobotu běhalo ve Střelicích u Brna.

Všechny naše děti běželi okruh 150 m .

V nejmladší kategorii 2015 a ml. vybojovala Šárka Sedláková smolné 4 místo, když 30 metrů před cílem spadla a byla předběhnuta.

Potom vyběhly na trať dívky 2013-2014

Tam s přehledem zvítězila Klaudinka Spáčilová  a Rozárka Navrátilová vybojovala 11. místo ( v po závodním rozhovoru uvedla, že jí došla energie…).

Ve stejné kategorii kluků si Patriček Veškrna vybojoval 3. místo a Bruno Kolář doběhl v těsném závěsu za ním na smolném 4. místě.

Posledním zástupcem našeho klubu na startu byla Adélka Sedláková, která ukázala soupeřkám za první zatáčkou záda a už nikoho před sebe nepustila a obsadila 1. místo

V neděli se v Brně Kohoutovicích běžel závod Čertova stezka.

Zdejší tratě jsou hodně kopcovité a pro děti náročné. Všechny naše děti se jich nezalekly a statečně bojovaly až do samého konce.

Nejdříve vyběhly holky na trať 200 m a Simča Samková udržela ve finiši úžasné 2. místo a Rozárka Navrátilová se nevzdala a také zvládla náročnou trať na 6. místě.

Po holkách vyběhli kluci a opět jsme se dostali na stupně vítězů. Patriček Veškrna vybojoval 2. místo a Toníček Vodička doběhl na krásném 6. místě.

Po nich se na start své kategorie postavili Adélka Sedláková a Matyášek Vodička. Oba běželi velmi náročnou trať 400 m a bojovali, co jim síly stačily. Oba vybojovali krásná 8. místa.

Všem, co se o víkendu vydali na závody, moc gratulujeme k umístění a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu.