Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže družstev

Radost i zklamání v Hodoníně




V Hodoníně byla 3. kolem završena dlouhodobá soutěž Mistrovství Jihomoravského kraje družstev st. žákyň a st. žáků.

Mistrovství JMK družstev st. žáků

Svoji úspěšnou "jízdu" završili hoši AHA Vyškov vítězstvím i v posledním kole soutěže a mistrovská trička potěšila nejen kluky samotné, ale také jejich trenéry a členy realizačních týmů. Velký úspěch s velkou gratulací.

Pořadí týmů ve 3. kole M JMK družstev st. žáků:

1. místo, Mistři JMK - Atletický klub AHA Vyškov, z. s. - 184,5 bodu

2. AC Moravská Slavia Brno, spolek - 131,5

3. BYAC Brno - 108

4. VSK Univerzita Brno - 100

5. Atletický klub Hodonín, z. s. - 76

6. TJ Lokomotiva Břeclav - 60,5

7. TJ Znojmo, z. s. - 45,5

8. AK Olymp Brno, spolek -17

9. AC Čejkovice - 15

Bodovému zisku AHA Vyškov přispěli:

Vrh koulí 4 kg, žáci:

1. místo - Jan Jakub ČÁP, 15,60 m

4. místo - Adam KUCHTÍČEK, 10,78 m

8. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 9,95 m

10. místo - Alex FIOLE, 7,51 m

Hod diskem 1 kg, žáci:

1. místo - Jan Jakub ČÁP, 42,53 m

2. místo - Adam KUCHTÍČEK, 37,14 m

4. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 30,63 m

9. místo - Alex FIOLE, 20,77 m

Skok o tyči, žáci:

1. místo - Mario HAJZLER, 3,25 m

2. místo - Kryštof KROUPA, 2,35 m

3. místo - Matouš ČERNÝ, 2,15 m

Skok vysoký, žáci:

2. místo - Adam KUCHTÍČEK, 1,66 m

4. místo - Kryštof KROUPA, 1,60 m

5. místo - Adam NEČAS, 1,55 m

Běh 4 x 300 m, žáci:

3. místo - AHA Vyškov (Radim HOŘÍNEK, Kryštof KROUPA, Matyáš DANKOVSKÝ, Mario HAJZLER), 2:51,23 min.

Hod oštěpem 600 g, žáci:

4. místo - Kryštof VINTERA, 35,25 m

6. místo - Tomáš PLEVA, 33,63 m

7. místo - Matouš ČERNÝ, 32,59 m

Běh na 1500 m, žáci:

4. místo - Jindřich OSOLSOBĚ, 4:44,56 min.

Běh na 200 m př., žáci:

4. místo - Matyáš DANKOVSKÝ, 30,06 s.

5. místo - Mario HAJZLER, 30,52 s.

6. místo - Adam NEČAS, 30,58 s.

7. místo - Kryštof VINTERA, 32,59 s.

Běh na 800 m, žáci:

5. místo - Kryštof KROUPA, 2:23,36 min.

7. místo - Matouš ČERNÝ, 2:27,68 min.

Běh na 100 m př., žáci:

5. místo - Adam NEČAS, 14,90 s.

6. místo - Matyáš DANKOVSKÝ, 15,16 s.

Běh na 150 m, žáci:

6. místo - Radim HOŘÍNEK, 18,12 s.

Skok daleký, žáci:

9. místo - Tomáš PLEVA, 4,77 m

Běh na 300 m, žáci:

9. místo - Tomáš PLEVA, 42,77 s.

10. místo - Ondřej LUDROVAN, 46,45 s.


Mistrovství JMK družstev st. žákyň

Dívky měly zaděláno na úspěch postupu, leč tento cíl nebyl naplněn. Velká škoda.

Pořadí týmů ve 3. kole M JMK družstev st. žákyň:

1. místo, Mistryně JMK - JAC Brno, 213 bodů

2. TJ Lokomotiva Břeclav, 188,5

3. AC Moravská Slavia Brno, spolek, 88

4. Atletický klub Hodonín, z. s., 64

5. Atletický klub Kyjov, z. s., 43

6. TJ Znojmo, z. s., 30

7. Atletický klub AHA Vyškov, z. s., 28

8. AC Čejkovice, 25

9. VSK Univerzita Brno, 22

10. AK Olymp Brno, spolek, 21,5

11. Orel Vyškov, 17

12. SK Speed Brno, spolek, 16

13. ASK Blansko, 0

Bodovému zisku AHA Vyškov přispěly:

Skok daleký, žákyně:

3. místo - Eliška ŠIROKÁ, 4,96 m

Běh na 200 m př., žákyně:

4. místo - Eliška ŠIROKÁ, 34,66 s.

8. místo - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 36,42 s.

Běh na 100 m př., žákyně:

7. místo - Eliška ŠIROKÁ, 17,11 s.

9. místo - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 18,48 s.

Skok vysoký, žákyně:

7. místo - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 1,45 m

Eliška Široká a Pavla Čamlíková zaslouží velké uznání.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/40372/0/2