Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Kryštof Vintera a Aleš Kříž Mistry Jihomoravského kraje




Jihomoravský "Mistrák" se vydařil téměř půltisícovky atletů žákovského věku bojovalo v ostravském atletickém komplexu o tituly "Mistrů Jižní Moravy". Celodenní atletický mítink navštívila i velká výprava AHA Vyškov. Organizačně náročná akce měla pro atlety AHA Vyškov i medailové odměny, což vždy hodně potěší.

Souhrn umístění atletů AHA Vyškov v první desítce mistrovského pořadí:

Skok o tyči, žáci:

1. místo - Mistr Jižní Moravy - Kryštof VINTERA, 3,23 m

2. místo - Matouš ČERNÝ, 2,53 m

3. místo - Filip JAŠÍČEK, 2,13 m

4. místo - Tomáš PLEVA, 2,13 m

5. místo - Michal DERKA, 1,93 m

Běh na 60 m, mladší žáci:

1. místo - Mistr Jižní Moravy - Aleš KŘÍŽ, 8,56 s. (v rozběhu 8,70 s.)

Skok vysoký, mladší žákyně:

2. místo - Vicemistryně Jižní Moravy - Daniela ŘIHÁKOVÁ, 1,35 m

Běh na 150 m, mladší žáci:

2. místo - Vicemistr Jižní Moravy - Aleš KŘÍŽ, 21,31 s.

Skok o tyči, žákyně:

2. místo - Vicemistryně Jižní Moravy - Tereza RAČANSKÁ, 2,13 m

Skok o tyči, mladší žákyně:

2. místo - Vicemistryně Jižní Moravy - Alžběta SUCHOMELOVÁ, 1,93 m

Běh na 1500 m, žáci:

3. místo - Jan KOUTNÝ, 4:35,45 min.

Běh na 800 m, žáci:

4. místo - Vojtěch PŘIKRYL, 2:26,90 min.

Běh na 60 m př., žákyně:

5. místo - Tereza RAČANSKÁ, 11,14 s.

6. místo - Anna BALÚCHOVÁ, 11,16 s.

9. místo - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 11,52 s.

Skok vysoký, žáci:

5. místo - Vojtěch PECHMANN, 1,55 m

Skok vysoký, mladší žáci:

5. místo - Josef JAHODA, 1,30 m

Vrh koulí 3 kg, mladší žáci:

5. místo - Michal BAGAR, 8,50 m

Běh na 300 m, žáci:

5. místo - Tomáš PLEVA, 41,70 s.

Běh na 1500 m, žáci:

5. místo - Patrik PUKOWIETZ, 6:45,40 min.

Štafeta 4 x 200 m mix žactvo:

6. místo - AHA Vyškov (Tereza RAČANSKÁ, Anna BALÚCHOVÁ, Ondřej LUDROVAN, Vojtěch PECHMANN), 1:56,41 min.

Vrh koulí 4 kg, žáci:

6. místo -  Alex FIOOLE, 8,80 m

7. místo - Sebastian DRLÍK, 8,61 m

Běh na 300 m, mladší žáci:

6. místo - Thomas KOROLKOV, 50,53 s.

8. místo - Nicolas Zdeněk ZEMAN, 51,16 s.

Štafeta 4 x 200 m mix mladší žactvo:

7. místo - AHA Vyškov "A" (Veronika PLEVOVÁ, Barbora ŠEVČÍKOVÁ, Aleš KŘÍŽ, Štěpán PROVAZNÍK), 2:07,70 min.

10. místo - AHA Vyškov "B" (Ondřej AMBROS, Vojtěch AMBROS, ...,...)

Běh na 60 m př., mladší žákyně:

8. místo - Daniela ŘIHÁKOVÁ, 12,67 s.

Vrh koulí 2 kg, ml. žákyně:

8. místo - Ema NEZDAŘILOVÁ, 6,77 m

9. místo - Veronika PLEVOVÁ, 6,73 m

10. místo - Alžběta SUCHOMELOVÁ, 6,67 m

Běh na 60 m př., žáci:

8. místo - Filip JAŠÍČEK, 11,58 s.

Skok vysoký, žákyně:

9. místo - Pavla ČAMLÍKOVÁ, 1,35 m

Skok daleký, mladší žáci:

9. místo - Thomas KOROLKOV, 3,51 m

Běh na 800 m, ml. žákyně:

10. místo - Barbora ŠEVČÍKOVÁ, 3:17,64 min.

Běh na 60 m, žáci:

10. místo - Ondřej ČERNÝ, 8,13 s.

Běh na 150 m, žáci:

10. místo - Ondřej ČERNÝ, 19,91 s.

Další členi velké výpravy AHA Vyškov se snažili, leč výkony na hranici svých osobních maxim na první desítku nestačily. Kéž by tento moment byl inspirací pro další trénink.

Děkujeme všem, kteří se na výpravě do Ostravy podíleli. Děkujeme též atletům, za reprezentaci klubu a rodičům za kooperaci při zajištění příjezdu, odjezdu atd.

Kompletní výsledky najdete na:

https://online.atletika.cz/vysledky/41143/0/2