Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže družstev

7. ročník Atletické olympiády MŠ


MŠ Hraničky vítězně.Zdroj: Webové stránky ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, p. o.
7. ročník Atletické olympiády MŠ, konaný dnes 25.9.2019, je za námi. Letos se zúčastnily děti z devíti mateřských škol z Vyškova a jeho okolí. Nálada byla výtečná. Poděkování za účast patří dětem a pedagogům z MŠ Opatovice, Nemojany, Dědická, Revoluční, Palánek, Havlíčkova, Puškinova, Hraničky a MŠ Letní pole. Příjemně strávené dopoledne bylo nejen ve znamení velmi dobrých sportovních výkonů, ale i pohody.

Děti přivítal náš maskot-klokan Míša, ředitel školy Mgr. Jiří Sochor i ředitel závodu Mgr. Jiří Němeček. Po slavnostním zapálení olympijského ohně následovalo čestné kolečko včele s našimi vynikajícími atlety a nezbytná rozcvička. A pak se již devět družstev rozběhlo k plnění jednotlivých disciplín. A že se jim dařilo, dokazují přiložené fotografie.
Čekání na výsledky zpříjemnili dětem žáci naší ZŠ z 3. A, B., 4.A a 5.A. Jejich pěkná taneční vystoupení ocenily děti potleskem.
A jak to vše dopadlo? Na stupních vítězů stály děti z MŠ Hraničky (1. místo), z MŠ Letní pole (2. místo), děti z MŠ Havlíčkova (3. místo).
Nejen ti, co stáli na stupních vítězů, ale všichni malí sportovci si odnášeli kromě tašky s drobnými dárečky i zážitky z příjemně stráveného dopoledne a fotografie s maskotem.
Kus dobré práce odvedli organizátoři akce i pomocníci z řad žáků a pedagogů naší školy. Za to jim patří dík.
http://www.zsletnipole.cz/?fotogalerie=181