Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže družstev

V Hranicích se rozhodne!


Atletky i atleti AHA si vybojovali právo baráže, znamená to, že se pokusí vybojovat prní ligu!
Barážový rozstřel v Hranicích

Vyškovské atletky a atleti budou u toho, vybojují první ligu?

Děvčata AHA Vyškov již mají roční zkušenost z působení v první lize, atleti tuto zkušenost zatím v novodobé historii vyškovské atletiky postrádají. Gradace soutěže II. Národní ligy se tedy odehraje v neděli 5. září 2010 v Hranicích. Utkají se zde o postupová místa nejúspěšnější družstva II. Národní ligy skupin D1 a D2 doplněná vždy o dva týmy z 2. a 3. místa první ligy. Na postupová místa bude tlačenice, vždyť z 10 mužských i ženských týmů postupují dva celky.

Děvčata z Vyškova neohroženě vyhrála skupinu D1, jejich barážový cíl je jednoznačný. Zda najde sen naplnění závisí jen na nich samotných!

Ambice vyškovských atletů jsou o malinko menší, ovšem i ti by se velice rádi porvali o medailová umístění. Takové to postavení by znamenalo historický úspěch, loňská zpackaná baráž je však důrazným varováním.

Výprava odjíždí do Hranic autobusem v neděli v 7.30 hod. od vlakového nádraží. Atleti srdečně zvou příznivce atletiky ke společné cestě do Hranic, budou vděčni za každé povzbuzení a věří,  že své příznivce nezklamou.