Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže družstev

Do Prahy na zkušenou a nakonec i pro body!


Závodní chůze, toď atletická kapitola... Chodecký závod pro 2. kolo II. NL i I. NL se odehrál v pražském Opatově.Družstvo mužů se společně s družstvem žen představí v plné síle až 18. května v Uherském Hradišti - věřme tomu!
Družstvo mužů má bodový závdavek i pro druhé - vyškovské kolo. Minivýprava v sestavě Adamec, Šmatlák, Hajzler a Nociar vyrazila do hlavního města s optimismem a obavami zároveň. Nevyzpitatelná disciplína potvrdila obojí.
OPATOVSKÁ 10
4. ročník tohoto závodu se odehrál v centrálním parku pražského jižního města na vlnité trati, což bylo pod dohledem přísných stylových rozhodčích docela tvrdým oříškem.

Milan ADAMEC - 15. místo - vítězství pro 2. kolo II. NL sk. F v čase 58:08 min.
Vynikající výkon korunoval Milan os. rekordem i nejlepším časem na 5 km v mezičase závodu. Nová disciplína vyškovského ultravytrvalce "chytla" a je pro něj novou inspirací!

Tomáš ŠMATLÁK - 24. místo - 2. místo pro družstvo mužů v čase 1:04:38 hod.
Skromný závodník s bojovným srdcem maká pro svýj nový klub jak může, i přes problémy s kolenem. Klobouk dolů před svěřencem našeho bývalého hvězdného reprezentanta v chůzi Jiřím Malysou. 

Jakub NOCIAR - 5. místo mezi dorostenci - 4. místo pro družstvo v čase 1:12:50 hod.! 
Chodecká premiéra pro talentovaného běžce (chodce?), zda se stane tato atletická disciplína pro Kubu tou vyvolenou ukáže ovšem čas. Pochvala za styl i výsledek je určitě na místě!

Jiří HAJZLER - 34. místo - 3. místo pro družstvo v čase 1:11:47 hod.
Složitá disciplína s různými pohledy rozhodčích byla překážkou pro rychlejší čas. Jeden žlutý terčík na začátku závodu byl velkým varováním. Prioritou bylo dojít do cíle. To se podařilo.