Termínovka

Petr Halas - Soutěže družstev

Družstvo mužů po 3 kolech 2. ligy


Muži AHA Vyškov budou 21. 8. 2010 na domácí půdě bojovat o celkové vítězství ve 2. lizeDružstvo mužů má za sebou 3 kola druholigové soutěže a jistotu účasti v baráži.Ve 4. kole na domácí půdě budeme bojovat s Uherským Hradištěm nejen o vítězství v kole, ale i celkové prvenství ve 2. lize. Zatím je první UH - 16 hl.b. - 622,5, Vyškov - 15 hl.b. - 611,5.

Oproti loňskému roku se velmi zlepšila účast na závodech. V prvním kole sice startovalo jen 9 borců ale na dalších už 22, resp. 18 závodníků a je to znát na počtu získaných bodů. Vysokým bodovým ziskům ovšem také přeje nízká úroveň soutěže, kde je pouze 6 družstev, a disciplíny, kde bývaly běžně 2-3 rozběhy horko těžko dávají dohromady 10 závodníků...

Bodovali všichni vyškovští závodníci, kteří nastoupili. Sympaticky se do družstva začlenili mladí atleti z žáků, kteří získávají první zkušenosti mezi dospělými, a odměnou jsou jim získané bodíky, důležité pro jejich sebevědomí.

Grand prix v bodování zatím vévodí vícebojařský talent Lukáše Pavelky, před běžeckými univerzály Tomem Steinerem a Jirkou Němečkem. Potěšitelné je, že mezi veteránskými mazáky se zabydlují mladíci, na kterých bude stát budoucnost vyškovské atletiky v příštích letech. Kluci díky a vydržte!
Soubor ke stažení zde