Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

2:29,71 min. = Jiří Němeček = 1000 m

... i Marek Kalous v osobáku.

Atletická středa v Břeclavi přinesla pěkné výkony, ovšem dominantní disciplínou byl závod na 1000 m. Tam předvedli atleti AHA Vyškov skvělou spolupráci a výkon vítězného Jiřího Němečka patří do kategorie nezapomenutelných, jeho nové osobní maximum na této trati je vynikající, druhý v pořadí Marek Kalous může být také spokojený, nové osobní maximum je také velmi kvalitní.

Běh na 1000 m, muži:

1. místo - Jiří NĚMEČEK, 2:29,71 min. (OR)

2. místo - Marek KALOUS (2000), 2:35,73 min. (OR)

4. místo - Pavel LENOMAR (2002), 2:44,54 min.

Krásný výkon běžců v břeclavském podvečeru, po odpoledním dešti již nepršelo, mokrá dráha nebyla překážkou, bezvětří. Aspekty, které byly vstřícné rychlým časům. Nutno také připomenout a pochválit velmi hezkou spolupráci AHAteamu na této trati, když do mety 500 m závod kvalitně rozběhl Sebastian Hajzler. Po půli trati ,dle plánu, odstoupil a vše již bylo na Jiřím Němečkovi a jeho parťácích. Jirka Němeček na nastoleném tempu výrazně neslevil a odměnou celému týmu byly skvělé osobní rekordy Jirky a Marka. Jiří Němeček překonal bájnou hranici 2:30 min., což nepotřebuje další komentář..., skvělý výsledek.