Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Výprask v Brně
Mistrovství ČR v Brně začalo, sluncem zalitý stadion, Pod Palackého vrchem, v prvním dnu svědčil zejména sprinterům, den druhý již provázely dešťové přeháňky a výrazné ochlazení.

Mladá sestava atletů AHA Vyškov, po svém červnovém vrcholu MČR v Olomouci, jela do Brna z prázdninového tréninkového režimu, což nebylo, jak se ukázalo, šťastné řešení. Zkušený mílař Jiří Němeček tentokrát neuspěl tak, jak jsme za roky zvyklí. Výprask od české atletické elity byl výrazný, což si atleti reprezentující AHA Vyškov snad ani nezaslouží. Potvrdilo se přísloví "nedráždit hada bosou nohou", což by mělo být ponaučením.

Běh na 800 m, muži:

22. místo - Marek KALOUS (2000), 2:02,74 min.

Běh na 800 m, ženy:

18. místo - Sabina FIANTOVÁ (2002), 2:28,86 min.

Skok o tyči, muži:

NM - Sebastian HAJZLER

Běh na 400 m, ženy:

19. místo - Sabina FIANTOVÁ, 61,92 s.

Běh na 1500 m, muži:

12. místo - Jiří NĚMEČEK (v dresu extraligové Hvězdy Pardubice z. s.), 4:04,23 min.

Mistrovství ČR proběhlo v Brně na překrásném atletickém areálu VUT Brno, pod pořadatelskou taktovkou AC Moravská Slavia Brno. 

Poděkování zaslouží také všichni rozhodčí a pomocný personál z řad členů AHA Vyškov, kteří se svojí prací na dvoudenním pořadatelském maratonu podíleli.

Poděkování zaslouží i atleti AHA Vyškov, kterým se v tomto případě, bohužel, až tak nedařilo. Na šampionát se však probojovali svými výkony v celé sezoně a startovali zde naprosto oprávněně a navíc, nebáli se jít "se svojí kůží na trh", což, jak se opět potvrdilo, není vůbec jednoduché! Nevolili žádná jiná-náhradní řešení a šli do toho. Děkujeme jim tedy za krásné výkony během atletické sezony a za reprezentaci klubu na MČR v Brně.

Výsledky MČR v Brně viz:

https://online.atletika.cz/vysledky/36433/0/2