Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Marek Kalous a Pavel Lenomar na MČR v Dříteči.


Šampionát dorostu a dospělých v krosu.Nesmírně tvrdá atletický disciplína vždy dokonale prověří síly všech, kteří se nebojí a jdou bojovat do terénu - na Mistrovství ČR v krosu. Sejdou se se zde zpravidla běžci, jejichž síly se během sezony soustředí na danou atletickou distanc resp. disciplínu a v případě krosu se všichni sejdou na jedné startovní čáře, což činí z této disciplíny již historicky, velice náročnou soutěž umocněnou tím, že ne všechny typy běžců se zrovna s terénní soutěží kamarádí. 

V Golf areálu Pod Kunětickou Horou se tedy odehrály ty nejtvrdší běžecké souboje - AHA Vyškov reprezentoval skvělý mílař, junior Marek Kalous.
 
Mistrovství ČR v krosu, junioři 6 km:
17. místo - Marek KALOUS, 20:30 min.
Marek na rychlé trati bojoval nejen s velice kvalitními soupeři, ale také s faktem, že uvedená 6 km distanc ani terén nejsou právě jeho "parketa". Nicméně první třetina startovního pole a odvaha, s jakou nastoupil do této republikové řežby byly příkladné a rozhodně zaslouží obdiv a uznání za výkon a přístup, který předvedl.

Součástí tohoto mistráku bylo také klání smíšených štafet krajských reprezentací - finále Běžeckého poháru. V reprezentaci JMK se objevil i skvělý dorostenec AHA Vyškov, půlkař Pavel Lenomar. Vybojovali 5. místo, což v konkurenci dalších 13. štafet je bezesporu úspěchem. Blahopřejeme!

Oběma běžcům děkujeme za skvělou reprezentaci AHA Vyškov v tvrdé republikové konkurenci. 

Kompletní výsledky najdete na:
https://online.atletika.cz/vysledky/38681